Medlemmer

Medlemmer av Buvassbrenna hytteforening, 2016 (27 medlemmer)

Navn email hytte
Nils Rodegård n-rodeg@online.no Hytte 1
Thomas Engen t-engen@hotmail.com 56/921
Per Kolstad pe-kols@online.no 56/920
Marie Myre Løstegård marie.myre.lostegard@drmk.no 56/954
Gunnar Flaat guflaat@online.no 56/960
Willy Amundsen willy@isolasjonsteknikk.no 56/1062
Øystein Valle oystein.valle@gmail.com 56/957
Tor- Erik Halvorsen tor.erik.halvorsen@gmail.com 56/710
Steinar Haukøy steinar.haukoy@getmail.no 56/959
Jørn Karl Haagensen jornkarl@gmail.com 74/121
Christin Øye christin.oye@gmail.com 74/104
Morten halvorsen morten.halvorsen@fastlane.no 74/120
Egil Iversen egil.iversen@online.no 74/123
Roy Bredesen royar-b@online.no 74/137
Terje Hove terhove@online.no 74/144
Knut-Erik Nygaard k.e.n@online.no 74/136
Yngvar hansen yngvar.hansen@hotmail.com 74/135
Jarle Gomnes jarlegomnes@gmail.com 74/138
Geir Krogh geir.krogh@gmail.com 74/139
Eva Marie Bjørlin eva.m.bjorlin@gmail.com 74/140
Erling Moe erling@onet.no 74/142
Harald Martinussen harald0202@hotmail.com 56/956
Irene Hortman irene.hortman@ipnett.com 74/143
Signe Øye signe.oye@online.no 74/80
Erna Feydt erna-f@online.no 74/133
Anders Miltvedt anders.oye@gmail.com 74/99
Eldbjørg Elise Hansen egililseng@hotmail.com 56/950

 

Ønsker du å bli medlem?

Medlemskap i Buvassbrenna hytteforening er selvfølgelig frivillig. Foreningens formål er å verne om og fremme medlemmenes interesse av å bevare områdets preg av fritidsområde og ta initiativet til å løse felles oppgaver

Kontigent for 2016 er satt til 250,-

Ønsker du å bli medlem, kan du bruke kontonummer 2230.26.60593. Merk innbetalingen med vei og hyttenummer. Eller fyll inn skjemaet under.

 

Abonner på nettsiden

Om du ønsker å få mail hver gang et nytt innlegg legges ut på nettsiden, meld deg på ved å legg inn mail adressen i feltet på høyere.

abonner

Styret vil etterhvert kun bruke disse sidene som infokanal. Håper flest mulig vil abonnere på siden.