Medlemmer

Medlemmer av Buvassbrenna hytteforening, oppdatert 3.4.2022 (40 medlemmer)

Navn email hytte
Per Kolstad pe-kols@online.no 56/920
Marie Myre Løstegård marie.myre.lostegard@drmk.no 56/954
Gunnar Flaat guflaat@online.no 56/960
Willy Amundsen willy@isolasjonsteknikk.no 56/1062
Øystein Valle oystein.valle@gmail.com 56/957
Tor- Erik Halvorsen tor.erik.halvorsen@gmail.com 56/710
Jørn Karl Haagensen jornkarl@gmail.com 74/121
Christin Øye christin.oye@gmail.com 74/104
Morten Halvorsen morten.halvorsen@fastlane.no 74/120
Egil Iversen egil.iversen@online.no 74/123
Roy Bredesen royar-b@online.no 74/137
Terje Hove terhove@online.no 74/144
Knut-Erik Nygaard k.e.n@online.no 74/136
Jarle Gomnes jarlegomnes@gmail.com 74/138
Eva Marie Bjørlin eva.m.bjorlin@gmail.com 74/140
Erling Moe erling@onet.no 74/142
Irene Hortman irene.hortman@netnordic.com 74/143
Signe Øye signe.oye@online.no 74/80
Erna Feydt erna-f@online.no 74/133
Eldbjørg Alise Hansen egililseng@hotmail.com 56/950
Marianne Wahl og Knut Robertsen mari-wah@online.no 74/132
Nye Bråten Tekstil/Jan Birger Olsen normandbo@outlook.com 56/952
Solfrid Andersen og Rune Ludvigsen solfrid.andersen.sa@gmail.com 56/772
Nina Hoff og Øyvind Gran nina.hoff@paulig.no 74/141
Ingunn Reinsnos martinsenarne@hotmail.com 56/921
Christian Hauglie-Hanssen og Ann Kristin Ytreberg chh@spaceagency.no 56/922
Bjørn H. Moshuus og Maria K. Kommandantvold bjorn@moshuus.net 74/139
Sigve Oltedal sigve.oltedal@gmail.com 56/958
Ottar Grande ottar.helge.grande@gmail.com 74/117
Tore Randhol mrandhol@hotmail.com 74/124
Nils Rodegård n-rodeg@online.no utleiehytter
Anders Miltvedt Øye anders.oye@gmail.com 74/99
Inger Lise Amundsen inger.lise.amundsen@gmail.com 56/537
Katrine Anemone Richter Haug katrine.richter@gmail.com 74/131
Ove Kristianslund ovekrist@hotmail.com 74/127
Mari Elin Vartdal og Anne Kirsti Vartdal annvar20@gmail.com 56/1056
Maria Sigurdardottir og Gaute Fossheim gaute.fossheim@gmail.com 74/129
Nils Høy-Petersen nils.hoypetersen@gmail.com 56/951
Britt Hansen britt.hansen49@gmail.com 74/135
Anne-Karina Alsvik og Geir Åge Søvde sumsar68@gmail.com 74/149

Ønsker du å bli medlem?

Medlemskap i Buvassbrenna hytteforening er selvfølgelig frivillig. Foreningens formål er å verne om og fremme medlemmenes interesse av å bevare områdets preg av fritidsområde og ta initiativet til å løse felles oppgaver

Kontigent for 2022 er satt til 250,-

Ønsker du å bli medlem, kan du bruke kontonummer 2230.26.60593. Merk innbetalingen med vei og hyttenummer. Eller fyll inn skjemaet under.

Abonner på nettsiden

Om du ønsker å få mail hver gang et nytt innlegg legges ut på nettsiden, meld deg på ved å legg inn mail adressen i feltet på høyere.

abonner

Styret vil etterhvert kun bruke disse sidene som infokanal. Håper flest mulig vil abonnere på siden.